Kariéra

Do reklamní agentury Slam.CZ v Olomouci stále hledáme nové, šikovné lidi, ať už na plný úvazek, nebo jako občasnou výpomoc.

Koho zrovna hledáme?

Obchodní konzultant

Náš obchodní tým hledá posilu! Hledáme ambiciózního a energického čověka, který rád jedná s lidmi a chce pečovat o naše klienty.

Chci obchodovat!

Montážní pracovník

Do naší sekce reklamní výroby přijmeme manuálně zručného člověka s technickým myšlením na pozici Dílenský a montážní pracovník.

Chci na montáž!

PHP vývojář senior

V reklamní agentuře Slam.cz vyvíjíme webové stránky pro rozmanitou klientelu. Do týmu rádi přijmeme nového kolegu na pozici PHP vývojář senior.

Chci kódovat!

Front-End kodér

Jestli máš už nějaké zkušenosti s tvorbou webových prezentací, vztah k webdesignu a nebojíš se vyslovit odvážné myšlenky, chceme tě! Jediné špatné nápady jsou u nás ty nevyslovené.

Chci programovat!

Wrapper

Na dlouhodobou spolupráci přijmeme šikovného wrappera, neboli lepiče, který má zkušenosti a rád by se připojil do přátelského a kreativního týmu. Legrace tu máme dost a práce taky.

Chci lepit!

Pokud vám zde chybí nějaká pozice, na které byste chtěli pracovat, napište. Ať už máte zájem o brigádu v Tiskovém centru, nebo si chcete přivydělat při instalacích, dejte nám o sobě vědět. Pokud nejste z Olomouce, vůbec nevadí! Instalace (billboardy, světelné panely a boxy apod.) provádíme po celé ČR i na Slovensku.

Napište nám:

  • co umíte nebo na jaké pozici nám můžete pomoci (pomocník na dílně či při lepení, elektrikář, frézař...),
  • ve kterém čase vám práce vyhovuje,
  • odkud jste a
  • zanechte nám na sebe kontakt.

Své životopisy posílejte na e-mail info@slam.cz a my vám obratem odpovíme, zda vás hned zapřáhneme, nebo si vás uložíme do databáze.

Jsi student a hledáš praxi v oblasti tisku, grafiky nebo marketingu? Napiš nám také!

zaměstnanec firmy slam.cz