Kariéra

Do reklamní agentury Slam.CZ v Olomouci stále hledáme nové, šikovné lidi, ať už na plný úvazek, nebo jako občasnou výpomoc.

Koho zrovna hledáme?

PHP vývojář senior

V reklamní agentuře Slam.cz vyvíjíme webové stránky pro rozmanitou klientelu. Do týmu rádi přijmeme nového kolegu na pozici PHP vývojář senior. Pokud je pro tebe jazyk PHP druhá mateřština a hledáš práci, přijď se podívat k nám do oddělení vývoje, ukážeme ti na čem pracujeme a ty nám povíš, čím se chceš zabývat.

Chci kódovat!

Junior programátor

Programuješ v PHP, ale nemáš ještě moc zkušeností a praxe? Zkus to s námi. Právě hledáme šikovného junior programátora, kterého rádi zaučíme. Projektů je pořád dost.

Chci programovat!

Administrativní pracovník

V těchto dnech hledáme spolehlivého člověka na pozici administrativní pracovník. Umíš si ve věcech dělat pořádek, máš vyřídilku a smysl pro zodpovědnost? Dej nám o sobě vědět, třeba najdeme společnou řeč!

Chci vědět víc!!

Pokud vám zde chybí nějaká pozice, na které byste chtěli pracovat, napište. Ať už máte zájem o brigádu v Tiskovém centru, nebo si chcete přivydělat při instalacích, dejte nám o sobě vědět. Pokud nejste z Olomouce, vůbec nevadí! Instalace (billboardy, světelné panely a boxy apod.) provádíme po celé ČR i na Slovensku.

Napište nám:

  • co umíte nebo na jaké pozici nám můžete pomoci (pomocník na dílně či při lepení, elektrikář, frézař...),
  • ve kterém čase vám práce vyhovuje,
  • odkud jste a
  • zanechte nám na sebe kontakt.

Své životopisy posílejte na e-mail info@slam.cz a my vám obratem odpovíme, zda vás hned zapřáhneme, nebo si vás uložíme do databáze.

Jsi student a hledáš praxi v oblasti tisku, grafiky nebo marketingu? Napiš nám také!

zaměstnanec firmy slam.cz