Kariéra

Do reklamní agentury Slam.CZ v Olomouci stále hledáme nové, šikovné lidi, ať už na plný úvazek, nebo jako občasnou výpomoc.

Koho zrovna hledáme?

Obchodní zástupce

Hledáme obchodní posilu. Umíš jednat s lidmi, vycítíš obchodní příležitost a dokážeš věci dotáhnout do konce? Staň se naším obchodníkem a pojď s námi růst.

Chci obchodovat!

Specialista online marketingu junior

Baví tě marketing a chceš pomáhat našim klientům zviditelnit se na internetu? Jsi schopný popsat složitou věc jednoduše a čtivě? Jsi kreativní? Podívej se na tohle volné místo!

Baví mě marketing

Front-end kodér

Vládneš HTML, CSS a JS? Máš cit pro UX a baví tě webdesign? Láká tě práce v týmu a chceš na sobě dále pracovat? Potom je pro tebe jako stvořená pozice front-enďáka, na kterou hledáme člověka, který s námi chce dělat prezentace, e-shopy a webové aplikace.

Chci kódovat!

Junior programátor

Programuješ v PHP, ale nemáš ještě moc zkušeností a praxe? Zkus to s námi. Právě hledáme šikovného junior programátora, kterého rádi zaučíme. Projektů je pořád dost.

Chci programovat!

Pokud vám zde chybí nějaká pozice, na které byste chtěli pracovat, napište. Ať už máte zájem o brigádu v Tiskovém centru, nebo si chcete přivydělat při instalacích, dejte nám o sobě vědět. Pokud nejste z Olomouce, vůbec nevadí! Instalace (billboardy, světelné panely a boxy apod.) provádíme po celé ČR i na Slovensku.

Napište nám:

  • co umíte nebo na jaké pozici nám můžete pomoci (pomocník na dílně či při lepení, elektrikář, frézař...),
  • ve kterém čase vám práce vyhovuje,
  • odkud jste a
  • zanechte nám na sebe kontakt.

Své životopisy posílejte na e-mail info@slam.cz a my vám obratem odpovíme, zda vás hned zapřáhneme, nebo si vás uložíme do databáze.

Jsi student a hledáš praxi v oblasti tisku, grafiky nebo marketingu? Napiš nám také!

zaměstnanec firmy slam.cz