Kariéra

Do reklamní agentury Slam.CZ v Olomouci stále hledáme nové, šikovné lidi, ať už na plný úvazek, nebo jako občasnou výpomoc.

Koho zrovna hledáme?

Reklamní produkční

Do naší kanceláře hledáme schopného člověka s dobrou vyřídilkou a organizačními schopnostmi pro zajištění reklamní produkce a chodu recepce. Zkušenost s reklamní produkcí vítána.

Jsem produkční tělem i duší!

Pracovník tiskového centra

Kolegyně Andy k sobě hledá parťáka nebo parťačku do copycentra Slam.cz. kontakt s lidmi, zajímavé zakázky a pracoviště v centru Olomouce... co víc si přát?

Hurá do copycentra!

Montážní technik se zaměřením na elektro

Do sekce reklamní výroby přijmeme manuálně zručného člověka se vzděláním v elektrotechnickém oboru na pozici Montážní pracovník se zaměřením na elektro.

Elektro je můj obor!

Dílenský a montážní pracovník

Do naší sekce reklamní výroby přijmeme manuálně zručného člověka s praxí v oblasti zakázkové výroby a instalace reklamních prvků.

Pusťte mě k tomu!

Wrapper

Na dlouhodobou spolupráci přijmeme šikovného wrappera, neboli lepiče, který má zkušenosti a rád by se připojil do přátelského a kreativního týmu. Legrace tu máme dost a práce taky.

Chci lepit!

Pokud vám zde chybí nějaká pozice, na které byste chtěli pracovat, napište. Ať už máte zájem o brigádu v Tiskovém centru, nebo si chcete přivydělat při instalacích, dejte nám o sobě vědět. Pokud nejste z Olomouce, vůbec nevadí! Instalace (billboardy, světelné panely a boxy apod.) provádíme po celé ČR i na Slovensku.

Napište nám:

Své životopisy posílejte na e-mail info@slam.cz a my vám obratem odpovíme, zda vás hned zapřáhneme, nebo si vás uložíme do databáze.

Jsi student a hledáš praxi v oblasti tisku, grafiky nebo marketingu? Napiš nám také!

zaměstnanec firmy slam.cz