Knihoběžník: Stali jsme se partnerským místem

Možná jste zaznamenali projekt knihkupectví Martinus.cz s názvem „Knihoběžník“. Jsme rádi, že jsme byli vybráni jako partnerské místo.

V tiskovém centru Slam.CZ ode dneška najdete stojan, odkud si můžete půjčovat knihy, nebo sem vracet jiné, které jste už v rámci tohoto projektu přečetli – stačí být registrovaný na www.knihobeznik.cz.

Ten, kdo knihu najde, si ji může vzít s sebou, kam jen chce – doufáme však, že co nejdále a na co nejnetradičnější místa, kde s ní zažije vzrušující chvíle. Kniha však není jeho. Když ji přečte, budeme rádi, když se s ostatními knihoběžníky podělí o své zážitky na tomto webu. Potom ji stačí jednoduše nechat někde, kde knihu znovu kdosi najde a bude pokračovat v psaní jejího životního příběhu.

O tomto jedinečném projektu se více dočtete na stránkách Knihoběžníku. Protože jsou někteří z nás vášniví knihomolové, těšíme se, že se Slam.CZ zapíše do příběhu nejedné knihy!

A co vy, stanete se také Knihoběžníkem?

POZOR!
Pokud byste měli zájem věnovat do tohoto projektu některé své starší knihy, napište Honzovi  na jan.lejsek@slam.cz. Rád se s Vámi domluví, ale pozor: o literatuře se dokáže bavit do aleluja. :-)