Pomůžeme vám ustát svátek zamilovaných s grácií! Ať už vaše srdce patří manželovi, přítelkyni, milenci, nebo platonické lásce, 14. únor je den, kdy to můžete dát najevo dárkem. Že jste všechnu inspiraci vyčerpali před Vánocemi? Nevadí! Tiskové centrum Slam.cz zná tajemství drobných pozorností, které potěší každého. Doufáme, že některý z těchto pěti malých triků v našich rukávech vám Valentýn pro letošní rok pomůže definitivně vyřešit:

7 unikátních valentýnských dárků, které v supermarketu neseženete

Kalendář z vlastních fotek

Stále vyrábíme personalizované kalendáře na aktuální rok, do kterých můžete umístit vaše nejoblíbenější vzpomínky. V nabídce máme několik šablon pro nástěnné kalendáře s 13 fotografiemi a vyrobit pro vás dokážeme i týdenní nebo čtrnáctidenní kalendář. Pro snadnější objednávku kalendáře můžete využít i naší nové aplikace Kalendáře Slam, kde stačí vybrat šablonu, nahrát fotky a zvolit způsob dodání kalendáře.

Více informací Přejít rovnou do aplikace

Plátno s vlastním motivem

Své fotografie můžete s naší pomocí také snadno proměnit v obraz na plátně! Z vaší fotografie nebo libovolného motivu dokážeme vytvořit zdařilou imitaci plátna pomocí materiálu Kapa Canvas a naší UV tiskárny. Podívejte se na přehled nabízených rozměrů a fotku nám pošlete na tisk@slam.cz. Obraz jsme schopni vyrobit zpravidla do týdne.

Více informací

Plakát z vlastní fotky

Pokud jste spíše fanoušci plakátů, i pro vás máme řešení! Velkoformátový tisk různých rozměrů pro vás umíme připravit už do druhého dne. Své fotky, fotokoláže nebo grafiku tak můžete zaslat e-mailem na tisk@slam.cz nebo se s nimi zastavit osobně v našem tiskovém centru.

Více informací

Dárková poukázka na míru

Možná už pro svůj protějšek máte připraven zážitek nebo překvapení jiného charakteru. Ať už to bude sedmichodové menu, let balónem, vstupenky nebo třeba fotka z ultrazvuku, pomůžeme vám dárek odprezentovat na papíře s patřičnou velkolepostí s pomocí našich grafiků a tiskařů. Máme k dispozici kvalitní tiskové vybavení, různé typy papíru, krásné potisknutelné obálky a rozsáhlé know-how z podobných zakázek.

Valentýnská přáníčka

Valentýnky neboli valentýnská přání jsou skvělým a elegantním doplňkem k drobným dárkům i skvělým médiem pro doručení zprávy, ze které se podlamují kolena. K našim grafickým nápadům přidáme text Vašeho přání a pečlivě ho vyrobíme. Hotovou Valentýnku pak můžete zabalit do některé z našich speciálních obálek z grafického papíru. Do valentýnky můžeme také zakomponovat vaši fotku, tak vyberte tu nejlepší, pošlete nám ji mailem a valentýnku vyzvedněte v Tiskovém centru.

  • Formát A5
  • Vlastní vzkaz uvnitř
Cena valentýnky
60 Kč/kus

Varianty rámečků

Pexeso s vlastními fotkami

Řekněte to hravě s pexesem z vlastních fotek! Máte zaznamenány společné zážitky na fotkách? Vyberte 30 nejlepších a nechte si z nich udělat pexeso! Že nemáte čas ho hrát? Určitě ho rádi budete mít u sebe na chatě, když bude lít jako z konve, a navíc se zasmějete při vzpomínkách.

  • 30 párů fotek
  • 1 pohlednice
Cena pexesa
250 Kč/kus

Náhled pexesa

Fotomagnety

S fotomagnety z vlastních fotek můžete svou náklonnost připomínat každý den! Vyrábíme je ve 2 velikostech s možností přidání rámečku. Pobyt v kuchyni bude o něco příjemnější (i když v lednici nic nebude).

  • 2 rozměry
  • Možnost vsazení do rámečku
  • Více kusů = lepší cena
  • Varianty rámečků stejné jako u přáníček
Cena fotomagnetek
9x13 cm 1 kus = 60 Kč 4 ks = 128 Kč (32 Kč/ks)
10x15 cm 1 kus = 78 Kč 2 ks = 104 Kč (52 Kč/ks)
Vsazení rámečku +25 Kč

Jak objednat?

Pošlete fotky na tisk@slam.cz nebo je přineste na flash disku do našeho tiskového centra Slam.CZ v Olomouci, kde Vám rádi poradíme.

Potřebujete nachystat i grafiku? Pro našeho grafika to není problém! Ozvěte se nám!

Nevíte si rady nebo máte nějaký dotaz?

Ozvěte se naší tiskové produkční Andy, která vám ráda poradí a zodpoví všechny vaše dotazy.

Andrea Kupčáková

tisková produkce

+420 774 723 740
tisk@slam.cz