Kariéra

Do reklamní agentury Slam.CZ v Olomouci stále hledáme nové, šikovné lidi, ať už na plný úvazek, nebo jako občasnou výpomoc.

Koho zrovna hledáme?

Tiskař s DTP

Hledáme tiskaře k naší digitální UV tiskárně, na které potiskujeme celou řadu reklamních výrobků, jako jsou tabule, bannery, informační systémy nebo polepové fólie. Pokud si rozumíš s digitálním tiskovým strojem, dej nám o sobě vědět.

Chci tisknout

Wrapper / Pracovník reklamní výroby

Přijmeme šikovného wrappera, neboli lepiče, který má zkušenosti a rád by se připojil do přátelského a kreativního týmu. Hledáme někoho, kdo umí lepit a občas přiložit ruku k dílu i u dalších zakázek. Legrace tu máme dost a práce taky.

Chci lepit

Pokud vám zde chybí nějaká pozice, na které byste chtěli pracovat, napište. Ať už máte zájem o brigádu v Tiskovém centru, nebo si chcete přivydělat při instalacích, dejte nám o sobě vědět. Pokud nejste z Olomouce, vůbec nevadí! Instalace (billboardy, světelné panely a boxy apod.) provádíme po celé ČR i na Slovensku.

Napište nám:

Své životopisy posílejte na e-mail info@slam.cz a my vám obratem odpovíme, zda vás hned zapřáhneme, nebo si vás uložíme do databáze.

Jsi student a hledáš praxi v oblasti tisku, grafiky nebo marketingu? Napiš nám také!

zaměstnanec firmy slam.cz