Jaké dárky vám pomůžeme přinést pod stromeček letos?
Přinášíme několik tipů na originální fotodárky, se kterými můžete potěšit svou rodinu a přátele. Dejte svým blízkým vědět, že jste nezapomněli na společné chvíle radosti. Ve Slam.CZ máme za to, že sami nejlíp víte, jaká fotka nebo obrázek je potěší. Na nás je pak vaše oblíbené okamžiky proměnit v super dárky.

Kalendář z vlastních fotek

Praktické nástěnné fotokalendáře plné úsměvů a oblíbených vzpomínek si můžete snadno navrhnout pomocí naší online aplikace Kalendáře Slam. Stačí vybrat 13 fotek a ty pak následně umístit do jedné z šablon, které pro vás vytvořili naši grafici. Hotové kalendáře vám pošleme nebo si je vyzvednete v našem Tiskovém centru na Slovenské. Více o kalendářích.

Více o kalendářích Přejít rovnou do aplikace

Plátno s vlastním motivem

Máte oblíbenou fotku, které by slušelo být na očích? Pokud ano, dopřejte jí tu nejlepší možnou formu a nechte si ji u nás vytisknout na obrazové plátno. Ve Slam.CZ tiskneme jak na imitaci plátna Kapa Canvas (s možností potištění hran), tak na opravdové přírodní plátno. Stačí poslat fotku s požadovanými rozměry na tisk@slam.cz a my se ozveme zpět s připraveným náhledem a cenou pro odsouhlasení.

Více o fotoobrazech

Plakát z vlastní fotky

Pokud jste spíše fanoušci plakátů, i pro vás máme řešení! Velkoformátový tisk různých rozměrů pro vás umíme připravit už do druhého dne. Své fotky, fotokoláže nebo grafiku tak můžete zaslat e-mailem na tisk@slam.cz nebo se s nimi zastavit osobně v našem tiskovém centru.

Více informací

Pexeso s vlastními fotkami

Oblíbená hra pro malé i velké pořádně procvičí vaši mozkovnu. Aby vás pexeso pořádně bavilo, jsme připraveni ho vytisknout s obsahem dle vaší volby. A je jedno jestli to budou členové rodiny, oblíbené filmové charaktery, vysněné modely aut nebo animované postavičky. Stačí, když nám dodáte 30 fotek s možností ořezu na čtverec a za 250 Kč vám pexeso vyrobíme.

  • 30 párů fotek
  • 1 pohlednice
Cena pexesa
250 Kč/kus

Náhled pexesa


Pohlednice z vlastních fotek

S námi můžete na pohlednici vytisknout libovolnou fotku nebo motiv. Adresátovi tak můžete připomenout třeba některou z vašich společných vánočních vzpomínek.

Více o pohlednicích

Novoročenky

Novoročenky neboli pé-efka jsou skvělým způsobem jak ukázat lidem z osobního i pracovního života, že na ně myslíte a že s nimi počítáte i v příštím roce. Rádi pro vás ve vysoké kvalitě vytiskneme novoročenky podle vašeho vlastního návrhu nebo zadáme jejich výrobu naší grafičce. Své přání nám můžete poslat na tisk@slam.cz.

Jmenovky

Přímo pod stromečkem mohou potěšit také vytištěné jmenovky s vlastním motivem, kam vám v případe zájmu předtiskneme i jména podle seznamu, který nám předáte.

Vstupenky, poukazy, vouchery

Jako vždy pro vás rádi vytiskneme i oblíbené dárky jako jsou vstupenky, poukazy a vouchery na zážitky a služby podle vlastního výběru.

Jak objednat?

Pošlete fotky na tisk@slam.cz nebo je přineste na flash disku do našeho tiskového centra Slam.CZ v Olomouci, kde Vám rádi poradíme.

Potřebujete nachystat i grafiku?

Pro našeho grafika to není problém a je pro vás k dispozici ve všední dny v dopoledních a odpoledních hodinách.

Nevíte si rady nebo máte nějaký dotaz?

Ozvěte se našemu personálu, který vám rád poradí a zodpoví všechny vaše dotazy.