Pokud jsou vaše sny a nápady příliš velké pro běžné formáty papíru, je tady pro vás tiskové centrum Slam.CZ!

Hravě vám vytiskneme technické výkresy, projektové dokumentace, ale i plakáty nebo fotografie. Poradíme si s formáty A2, A1, A0 i A0+ a rádi vám pomůžeme vybrat ten správný druh papíru. Tiskneme pro vás černobíle i barevně a k dispozici je vám i náš velkoformátový scanner.

Tisk technické dokumentace

Zpracujeme vaše technické výkresy či projektové dokumentace v černobílém i barevném provedení. Náš šikovný Xerox 510 přesně ořízne formáty A2, A1 a A0, a díky zručné obsluze si poradí i s formátem A0+.Tiskneme na fluorescenční i pauzovací papír. Zpracujeme formáty CAD i GIS. Výkresy vám na přání složíme podle normy ČSN 01 3111.

černobílé A2 A1 A0 A0+
technické výkresy, krytí do 5% 27 Kč 48 Kč 89 Kč 104 Kč
krytí do 50% 54 Kč 96 Kč 178 Kč 208 Kč
příplatek za fluorescentní papír 40 Kč 60 Kč 80 Kč 100 Kč
příplatek za pauzovací papír 40 Kč 60 Kč 80 Kč 100 Kč
ořez 20 % z ceny tisku
skládání výkresů 4 Kč/ks
barevný velkoformátový tisk cena na vyžádání, kontaktujte nás v Tiskovém centru

Data pro tisk nám pošlete na tisk@slam.cz ve formátech pdf, dwg nebo tiff a vyzvedněte si svou zakázku, kdy potřebujete, nebo nás navštivte osobně v našem tiskovém centru, kde vám dokumenty naskenujeme nebo okopírujeme a vytiskneme.

O vyhotovení vaší objednávky vás informujeme SMS zprávou nejpozději do 24 hodin od podání.

Tisk plakátů a fotografií

Potřebujete vytisknout plakát, fotky nebo třeba infografiku ve formátech A2 až A0? Chcete velkoformátovou smršť barev ve vysokém rozlišení? Využijte naší nabídky celoplošného tisku.

Zakázku vám v pracovní dny vyhotovíme do druhého dne (včetně soboty). Zakázky zadané v sobotu a neděli vám předáme do úterý. Data nám můžete poslat e-mailem na tisk@slam.cz nebo se s nimi zastavit osobně v našem tiskovém centru. Na cenu konkrétních zakázek se můžete informovat na tisk@slam.cz.

Po odeslání objednávky posíláme konečnou cenu ke schválení. Nikdy tak nebudete platit nic navíc, cenu vždy předem znáte.

Velkoformátový sken

Pokud naopak potřebujete dostat data z papíru do digitální podoby, poslouží k tomu náš velkoformátový scanner, který zvládne skenovat v rozlišení 400 dpi až do formátu A0+.

skenování 400dpi, JPG/TIFF A2 A1 A0 A0+
technické výkresy (bitmapa) 40 Kč 60 Kč 90 Kč 100 Kč
stupně šedi 70 Kč 90 Kč 120 Kč 130 Kč
barevný 140 Kč 160 Kč 190 Kč 200 Kč

Jak na to? Jednoduše se zastavte v našem tiskovém centru na ulici Slovenská a všechno potřebné vám naskenujeme.

V tiskovém centru Slam.CZ můžete využít i našich dalších služeb: tiskneme letáčky, plakáty, samolepky a vizitky, vyrábíme dárkové a reklamní předměty z různých materiálů, děláme vazby a laminace, vypalujeme CD a DVD. K dispozici pro vás máme samoobslužnou tiskárnu a internet.

S našimi moderními technologiemi a vlídnou obsluhou bude u i tisk dokumentů do školy nebo práce příjemnou záležitostí.

Nevíte si rady nebo máte nějaký dotaz?

Ozvěte se našemu personálu, který vám rád poradí a zodpoví všechny vaše dotazy.

Tiskové centrum Slam.CZ

+420 774 723 740
tisk@slam.cz